KONFERENCJA “MASZ PRAWO DO MEDIACJI – DOBRE PRAKTYKI”

Uczniowie klasy 2 Lb pod opieką p. Beaty Opałki wzięli udział w konferencji “Masz prawo do mediacji – dobre praktyki” w ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Mediacji 2016 w Sądzie Okręgowym w Radomiu. Program konferencji zawierał:

1.    Rozstrzyganie a rozwiązywanie sporów ,możliwe formy działania, dobre praktyki sądów w zakresie mediacji – SSO Joanna Kaczmarek-Kęsik.
2.    Prezentacje multimedialne na temat celu, przebiegu i korzyści wynikających z mediacji
– Mediator Małgorzata Mąkosa.
3.    Symulacja mediacji zaprezentowana przez młodzież szkolną.
4.    Dyskusja uczestników konferencji moderowana przez SSO Joannę Kaczmarek – Kęsik.

źródło:http://radom.so.gov.pl/konferencja-masz-prawo-do-mediacji-dobre-praktyki,new,mg,3,37,276.html,16